محل تبلیغات شما

محمود خیامی

محمود خیامی، بنیانگدار ایران خودرو در سن ۹۰ سالگی درگذشت. 

از کشورهای دیگر برای بازدید به کارخانه ایرانخودرو می آمدند ( حتی از کره جنوبی در سال 56 )

جا دارد ایرانخودرو بوق تمامی کارخانه های خود را بمدت 1 دقیقه به احترام بنیانگذارش بصدا درآورد

دکتر صادق زرگری که 20 سال در ایرانخودرو سابقه فعالیت داشته است افزود : سالها پیش خانم فاطمه خیامی را در فرودگاه مشهد دیدم و از ایشان احوال حاج محمود خیامی را جویا شدم . خانم خیامی میگفت چه شبها که تا ساعت 2 شب  برادرهایم احمد و محمود در کارخانه ایران ناسیونال می ماندند تا کارها رو پیگیری کنند . به ایشان گفتم من و همکارانمون در کارخانه نماز میخوانیم امیدوارم که راضی باشید. خانم فاطمه خیامی لبخندی زدند و گفتند " شما نماز بخوانید ما راضی هستیم" 

از وصیت نامه مرحوم محمود خیامی میشود فهمید که افق دید ایشان چقدر بلند و شاخص است . در طول بیست سال خدمتم در رینگ مشهد (ناسیونال سابق) باتفاق همکاران قدیمی ام که با ایشان خاطره داشته اند غیر از خوبی و نام نیک از ایشان به یاد نداریم . از خداوند متعال علو درجات برای ایشان و صبر و اجر جزیل برای بازماندگان مسئلت داریم.

چگونه کسب درآمد دلار در ایران داشته باشم؟

ساعت هوشمند مدل M3

کوچینگ چیست و کوچ کیست؟

خیامی ,ایشان ,محمود ,کارخانه ,سال ,ایرانخودرو ,محمود خیامی ,در کارخانه ,خیامی را ,حاج محمود ,خانم فاطمه ,خانم فاطمه خیامی ,بنیانگدار ایران خودرو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Robert's page دیوار سفیـد مهتاب تورهای آفری و لحظه آخری Jason's notes Wayne's site James's page criberdicpi mekacarbo خوات آنلاین