محل تبلیغات شما

محمود خیامی

محمود خیامی، مالک و بنیانگدار ایران خودرو در سن ۹۰ سالگی درگذشت. 

جا دارد ایرانخودرو بوق تمامی کارخانه های خود را بمدت 1 دقیقه به احترام مالک و بنیانگذارش بصدا درآورد . خانواده خیامی از سادات بنی اهرا (س)  بودند و در طول عمر با برکت شان با تلاش و همت والایشان چرخ صنعت این مملکت رو به چرخش درآوردندو هزاران نفر را سر سفره کار و تلاش خودشان میهمان کردند و نغمه ای که خواندند این بود:

زندگی صحنه زیبای هنرمندی ماست. هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته بجاست . خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

اکنون اثر بخشی فعالیتشان را بوضوح میتوان دید .

احترام به احمد و محمود خیامی احترام به همت والای صنعتگر ایرانی است . 

ایرانخودرو با عشق آغاز شد و با عشق ادامه پیدا خواهد کرد -  زنده باد ایران و ایرانی

محمد ، صادق ، زرگری ، مدیریت ، تکنولوژی

دکتر صادق زرگری که 20 سال در ایرانخودرو سابقه فعالیت داشته است افزود : سالها پیش خانم فاطمه خیامی را در فرودگاه مشهد دیدم و از ایشان احوال حاج محمود خیامی را جویا شدم . خانم خیامی میگفت چه شبها که تا ساعت 2 شب  برادرهایم احمد و محمود در کارخانه ایران ناسیونال می ماندند تا کارها رو پیگیری کنند . به ایشان گفتم من و همکارانمون در کارخانه نماز میخوانیم امیدوارم که راضی باشید. خانم فاطمه خیامی لبخندی زدند و گفتند " شما نماز بخوانید ما راضی هستیم" 

از وصیت نامه مرحوم محمود خیامی میشود فهمید که افق دید ایشان چقدر بلند و شاخص است . در طول بیست سال خدمتم در رینگ مشهد (ناسیونال سابق) باتفاق همکاران قدیمی ام که با ایشان خاطره داشته اند غیر از خوبی و نام نیک از ایشان به یاد نداریم . از خداوند متعال علو درجات برای آن مرحوم  و صبر و اجر جزیل  برای بازماندگان مسئلت داریم. 

چگونه کسب درآمد دلار در ایران داشته باشم؟

ساعت هوشمند مدل M3

کوچینگ چیست و کوچ کیست؟

خیامی ,محمود ,ایشان ,خانم ,کارخانه ,مالک ,محمود خیامی ,با عشق ,حاج محمود ,از ایشان ,خیامی را ,خانم فاطمه خیامی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Donald's memory Lawrence's game جدیدترین مدلهای لباس مجلسی و مانتو کت دامن و سارافن نگین ماکسی شب تعمیر پرینتر | تعمیرات پرینتر | قطعات پرینتر | قطعات یدکی پرینتر کارگزینی دانلود تحقیق رایگان ،مهدی منجی،MAhdi savior،Mahdi We look forward to the Mahdi will be and we will spare our lives شاپ برو هرچی بخوای اینجا هست فروشگاه کتاب زرین بوک